Dělník/ce - operátor/ka ve výrobě Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*SOU vzdělání výhodou
*manuální zručnost
*chuť pracovat
*dobrý zdravotní stav
*ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

*Mzda po dohodě - dle znalostí profese a praxe
*Jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
*Možnost profesního rozvoje
*Zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance
*Teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
*5 týdnů dovolené
*Příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
*Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
*Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
*Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
*Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Náplň práce

*manipulační a pomocné práce
*obsluha strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě
*obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
*obsluha plně automatizovaných linek řízených PC

Synthesia, a.s.

Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vita Korniienko