Firemní bankéř - různé pobočky v Praze a Středočeském kraji Praha

Plat: 40000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ případně SŠ vzdělání ekonomického směru
proklientský a proaktivní přístup
znalost NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni
praxe na obdobné pozici zaměřené na firemní klientelu v bance nebo jiné finanční, leasingové či poradenské společnosti
velmi dobré obchodní, komunikační a analytické dovednosti

Nabízíme

různorodou pracovní náplň na zajímavé obchodní pozici
možnost zúročit své zkušenosti a kontakty v regionu
velmi dobré mzdové ohodnocení rozdělené na zajímavou fixní a ještě zajímavější variabilní složku, odvíjející se od úspěšně uzavřených obchodních případů
zaměstnanecké výhody a benefity
pracoviště v příjemném moderním prostředí
další možnost rozvoje a vzdělávání

Náplň práce

komplexní péče o přidělené portfolio SME klientely
hledání individuálních produktových řešení na základě klientských potřeb
proaktivní akvizice nových firem v daném regionu, cross-sell na stavájících klientech
práce na obchodním případu od A do Z vč. analýzy kreditního rizika a tvorby úvěrové dokumentace
zjišťování a vyhodnocování finančních ukazatelů klientů, odpovědnost za KPI, reporting

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková