Obsluha CNC centra - 34.900,-Kč čistého + hrazené ubytování Žďár nad Sázavou

Plat: 34900 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxi na podobné pozici min. 3 roky ( 3osá- 5ti osá fréza)
- Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost programu Heidenhain
- Znalost používání měřidel
- Manuální zručnost, pečlivost, preciznost
- Profesní životopis

Směny : Ranní - Odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme

- Práci na plný úvazek, pracovní smlouva
- Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
- Mzda 34.900,-Kč čistého vč.diet a prémi po 1.měsíci zaučení
- Po měsíčním zaučení mzda 220,-Kč /hod
- Denní dieta 217,-Kč
- 20 dní dovolené
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, moderní strojírenskou společnost, zabývající se komplexní zakázkovou výrobu, příjmeme pracovníky na pozici : Obsluha CNC Centra

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299