Vedoucí projektů Rokycany

Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ, VŠ vzdělání strojní
* zkušenosti v oblasti automotive a zpracování plastů, ideálně vstřikování plastů
* zkušenosti s řízením projektů
* aktivní znalost ČJ a NJ nutností
* flexibilita, ochota k častému cestování
* týmovost, smysl pro zodpovědnost, komunikativnost
* řidičský průkaz "B"

Nabízíme

* zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* příležitost účastnit se na mezinárodních projektech
* motivující platové ohodnocení
* příspěvek na penzijní připojištění
* možnost dalšího vzdělávání
* dodatková dovolená
* dotované stravování a nápoje na pracovišti
* a další benefity

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v blízkosti Plzně, hledáme vedoucího projektů
* řízení výrobních projektů pro automotive zákazníky ve dvou závodech (ČR a SRN)
* koordinace projektového týmu
* komunikace s vývojovým oddělením a dalšími odděleními závodů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová