Operátor ve výrobě plastových odlitků - s ubytováním Brno

Plat: 25500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáš slušnou práci v pohodovém kolektivu a hodilo by se Ti třeba i zvýhodněné ubytování přímo v moravské metropoli? Ozvi se nám na pozici operátora výroby plastových odlitků v brněnských Modřicích!

Co k tomu potřebuješ?
Dvě zdravé ruce.
Chuť do práce.

Nabízíme

Pravidelný průměrný výdělek 25 500 / měsíc brutto.
Práci na HPP.
Příspěvek na ubytování.
Autobusová doprava z Brna zdarma.
Dotovaná strava.
Docházkové bonusy, příplatky za směnnost i 13. plat.
Možnost čerpání záloh už po prvním odpracovaném týdnu.
STATUS PENDLERA pro kolegy ze Slovenska - nemusíš se tedy bát, že se nedostaneš domů za rodinou.

Náplň práce

Práce vhodná spíše pro muže.
Třísměnný provoz.
Obsluha vyfukovacích strojů, odebírání hotových výrobků a dokončování práce na nich.
Možnost přesčasů a tedy vyššího výdělku.

HAPI s.r.o.

Hodonín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková