Účetní Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naše očekávání od kandidáta:

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, účetnictví
Výborná znalost účetních předpisů, podvojného účetnictví
Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
Orientace v účetních programech, znalost účetního programu POHODA výhodou
Prokazatelná uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
Logické myšlení, preciznost
Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

Co nabízíme:

Dlouhodobou spolupráci na HPP
Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově v Ostravě Hrabové
Vstupní zaškolení
Průběžné odborné školení na aktuální témata
Služební telefon, notebook
Stravenkový paušál
Možnost čerpání Sick days
Nástup možný ihned

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

Kompletní vedení podvojného účetnictví přidělených firem skupiny
Zpracování účetních dokladů
Sestavování účetních výkazů, měsíčních reportů a ročních uzávěrek
Zpracování daňových přiznání a hlášení o DPH
Zpracování a zasílání statistických výkazů

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Huberová   +420 739 488 388