Specialista/specialistka compensation & benefits Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do čtyrčlenného týmu Compensation & Benefits hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Budete mít na starosti performance management, odměňování zaměstnanců, sledování personálního rozpočtu a podílet se budete i na regulatorním reportingu. Šéf Honza ocení Vaší proaktivitu a na oplátku vám dá volnou ruku při zpracovávání Vaší agendy.

Co Vás na pozici čeká?

   •  aktualizace a automatizace stávajících procesů
   •  účast na řízení a zdokonalování systému odměňování zaměstnanců
   •  spolupráce na přípravě mzdových budget, analýz a forecastů
   •  podpora při nastavování procesu HR reportů (zautomatizovat, zrychlit, upřesnit)
   •  tvorba reportů a příprava jejich prezentace pro manažery ostatních oddělení
   •  práce s velkými objemy dat
   •  komunikace s managementem ohledně plánování ročních cílů
Co se Vám bude hodit?

   •  VŠ vzdělání
   •  analytické a strukturované myšlení
   •  výborná znalost Excelu
   •  VBA a SQL výhodou
   •  angličtina na komunikativní úrovni
   •  uvítáme předchozí zkušenost z Compensation & Benefits
Co Vám nabízíme?

   •  Práci na plný úvazek a smlouvu na dobu určitou 1 rok
   •  PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
   •  SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
   •  NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
   •  JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková