Statistik v oddělení kvality Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v technickém nebo technologickém směru
* Praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí (např. z pozice QC statistik, analytik kvality, inženýr kvality, kvality specialista)
* Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (B2)
* Pokročilá znalost MS Office
* Znalost systému SAP
* Předchozí zkušenost s metrikami kvality a reportováním
* Analytické myšlení
* Certifikát interního auditora (ISO 9001, HACCP, BRC) bude velkou výhodou
* Znalost programů Minitab a SPC EXplorer bude výhodou

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus 10% ze zákl.mzdy
* 25 dní dovolené
* Práce pouze na ranní směnu (Po-Pá)
* 10% čtvrtletní bonus
* Příplatek za svátek 100%
* Vánoční / dovolenkový bonus 100% základní mzdy
* Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
* Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
* Jednorázový bonus 8000Kč za odpracování 1 roku u společnosti
* Stravenky 120,-Kč/den
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Do oddělení kvality hledáme statistika, který se domluví anglickým jazykem.

Co bude náplní práce?
* Správa měřících zařízení a systémů
* Sběr, analýza a interpretace statistický dat
* Denní kontrola správnosti statistických údajů
* Reporting
* Zajišťování školení v oblasti statistiky a měřících přístrojů
* Periodická údržba měřících přístrojů a správa náhradních dílů
* Podpora kontrolorů kvality

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová