Obsluha strojů a zařízení - na zaučení -26.100,-Kč hrubého* Ostrava

Plat: 26100 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání , pracovní smlouva na plný úvazek
-* Mzda 26.100,-Kč hrubého vč. prémií
- Prémie 0-57,-Kč/hod
- 20 dní dovolené, po roce navýšení na 25 dní
- Týdenní finanční zálohy
- Zaučení a pravidelná školení
- V případě zájmu, zajistíme prohlídky závodu před nástupem
- Dvousměnný provoz
- Možnost ubytování ,zajištěné

Náplň práce

Pro našeho významného klienta příjmeme pracovníky do výroby - Manuální práce při výrobě žáruvzdorných výrobků.

Vhodné pro ženy i muže
Práce na zaučení

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299