Customer Service Specialista - zdravotnictví Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro americkou prestižní společnost vyrábějící špičkovou zdravotnickou techniku do nemocnic hledáme šikovného člověka ideálně s praxí v zákaznickém servisu a s angličtinou na pozici do zákaznického servisu
* Přijímání a zpracování objednávek
* Vystavení faktur a zaslání zákazníkům
* Řešení vratek a vystavení dobropisů
* Komunikace se zákazníky
* Aktivní spolupráce s obchodním oddělením a finančním oddělením
* Založení zákazníků v JDE systému
* Účast na meetingách
* Řešení problémů s JDE skrz Help Line linku
* Zpracování dalších zákaznických požadavků

Náplň práce

Velmi dobré finanční ohodnocení
Fajn kolektiv
Práce ve stabilní dynamické společnosti
Řada benefitů: Flexibilní pracovní doba, Cafeteria, Multisport karta, Životní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3 sick days
Nástup: 1.5.2021 popř. dohodou

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271