Skladník - Odolena Voda Praha-západ

Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme uchazeče na pozici SKLADNÍK - Odolena Voda.

Pracovní náplň:

* odpovědná práce ve skladu – příjem, příprava a výdej zboží

* administrativní vedení skladové evidence, práce s PC

Požadujeme:

* řidičský průkaz VZV (není podmínkou, kurz lze absolvovat po nástupu)

* bezúhonnost, zodpovědnost, ochotu, flexibilitu, schopnost komunikovat

Nabízíme:

* práci v prosperující a rozvíjející se telekomunikační společnosti

* zaměstnání na HPP

* volné víkendy

* stravenky

* přátelský kolektiv

místo výkonu práce: Odolena Voda
nástup: dohodou – co nejdříve

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Hřebenářová   605 588 885