Inženýr zákaznické kvality m/ž Plzeň-jih

Lokalita pracoviště: Plzeň-jih, Plzeňský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání

Znalost automotive prostředí a “nástrojů kvality“ (8D, SPC, FMEA, APQP, PPAP)

Samostatný, strukturovaný způsob práce a smysl pro zodpovědnost

Angličtinu na komunikativní úrovni (NJ výhodou)

Praxi na podobné pozici minimálně rok

Nabízíme

Čekají Vás letní a zimní prémie

Čisté a moderní prostředí

Částečně flexibilní pracovní doba

Až 5 týdnů dovolené

Máme pro Vás Benefit program Cafeteria Sodexo

Na oběd můžete do naší firemní kantýny

Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školení

Náplň práce

Komunikace se zákazníkem a řešení zákaznických reklamací

Tvorba 8D reportů

Analýza příčin a definice opatření k zákaznickým reklamacím

Podílet se na revizích FMEA a je-li to potřeba, upravovat je

Příprava a účast při zákaznických návštěvách a telekonferencích

Školení personálu ve vztahu k 8D a jeho analýzám a opatřením, školení zákaznických požadavků

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Hanzlíková    604 286 837