Směnový technolog Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* ochotu pracovat ve směnném provozu na turnusy - 12ti hodinové směny
* alespoň podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy
* analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti
* týmového hráče schopného s chladnou hlavou operativně řešit problémy ve výrobě/technologii
* znalost anglického jazyka

Nabízíme

* zajímavou a stabilní práci u renomované firmy s velice specifickou technologií
* možnost postupu na nesměnnou pozici procesního inženýra po delším zapracování
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici směnový technolog.
* realizace a dodržování technologického postupu vydaného procesním inženýrem
* seřizování a nastavování parametrů licích a ostřihovacích strojů
* řešení základního seřizování apretážních, tryskacích zařízení a automatizačních robotů
* spolupráce s procesním inženýrem na optimalizacích za účelem dosažení stabilního procesu a redukce zmetkovitosti odlitků, vzorkování opakovaných licích forem a střihů
* kooperace s ostatními odděleními (výroba, kvalita, nástrojárna a údržba)

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata