Všeobecná účetní Dřenice - okres Chrudim

Lokalita pracoviště: Dřenice - okres Chrudim, Pardubický
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
• znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů
• uživatelská znalost MS Office - Word, Excel, Outlook
• znalost programu K2 výhodou
• ochota učit se novým věcem

Nabízíme

• práci na plný úvazek
• kompletní zaučení
• stravenky
• možnost dalšího vzdělávání – jazykové, odborné
• firemní akce

Místo práce: Dřenice - okres Chrudim

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivana.souckova@labeta.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je tradiční český výrobce LABETA, a.s.. Společnost vyrábí suché sypké směsi, jako jsou přípravky na pečení i želírování. Nabízí například bezlepkové výrobky, směsi na chléb, moučníky, náplně, bio výrobky, výrobky vhodné pro diabetiky. Dále nabízí tekuté výrobky, jako jsou marinády a polevy.

Více informací o společnosti naleznete na www.labeta.cz

Náplň práce:
• kompletní vedení účetnictví
• zpracování DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
• spolupráce na účetních závěrkách (měsíční, roční)
• příprava podkladů a spolupráce při auditech

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719