Rozpočtář/ka – kalkulant #1120 (mzda na vyžádání) Brno-město

Lokalita pracoviště: Brno-město, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru * technická odbornost v oblasti stavebnictví na dobré úrovni * perfektní znalost stavebních výkresů * dobrá znalost trhu stavebních firem, stavebních materiálů a výrobků * znalost práce na PC – AutoCAD a Microsoft Excel podmínkou, BUILD power apod. výhodou * komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost * zkušenosti v oblasti ocelových konstrukcí, fasádních a střešních plášťů průmyslových objektů, kompletních staveních prací (velká výhoda, není podmínka)

Nabízíme

* práce ve stabilní stavební společnosti fungující více jak 19 let na stavebním trhu * dobré finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, pohyblivá složka odměn dle výkonu práce uznatelná po zkušební době * roční odměny dle výkonu v průběhu roku * týden dovolené navíc po 5 odpracovaných letech u firmy * 3 dny na zdravotní volno * stravenky * vzdělávací kurzy dle možností, pravidelné firemní akce v rámci „team buildingu“ * pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou * možnost seberealizace a zapojení se do odborné diskuze, možnost vznášet návrhy a inovace * lokalita: Brno

Náplň práce

Firma HT Steel, a.s. člen skupiny HT GROUP, zabývající se výstavbou převážně průmyslových staveb hledá vhodného kandidáta na pozici: Rozpočtář/ka – kalkulant * příprava kompletních cenových nabídek do výběrových řízení a kontrola jejich správnosti * vypracování realizačních rozpočtů pro investory * práce s programem BUILDpower a dle výkresové dokumentace * příprava podkladů vedoucímu pracovníkovi k jednání s investory * jednání se subdodavateli, projektanty, příp. dalšími subjekty stavby * spolupráce s ostatními pracovníky technického oddělení (přípraváři, rozpočtáři)

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Novotná   00420720051885