Manipulant/operátor v potravinářské výrobě (až 35.000 Kč) Hradec Králové

Plat: až 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání min. vyučen/SŠ výhodou * znalost práce s počítačem výhodou * praxe v potravinářské výrobě výhodou * spolehlivost

Nabízíme

* odpovídající mzdové ohodnocení * prémie, bonusy dle výkonu * stravenky * pracovní oblečení * lokalita: Nový Bydžov

Náplň práce

Do naší společnosti hledáme nové kandidáty na pozici manipulant / operátor ve výrobě. Je na tebe spolehnutí a jsi pracovitý? Chceš aby se tvá mzda odvíjela od tvého výkonu? Neváhej a pošli nám svůj životopis!* obsluha linky a provádění činností spojených s výrobou * manipulace s výrobky * příprava výrobků k expedici * ochota práce ve směnném provoze

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Novotná   00420720051885