Application Developer - vývoj studijní platformy používané v USA Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Investujeme do dalšího rozvoje a proto hledáme nového kolegu/kolegyni. Zabýváme se vývojem studijní platformy pro síť středních škol v USA (aktuálně 19 škol a přes 5 700 studentů používá naši platformu). Naším cílem je nabídnout náš produkt i dalším školám. Tvoříme vlastní obsah, e-učebnice (matematiky, historie, jazyky) - spolupracujeme s více než 15 autory učebnic. Naše platforma se používá tři roky a máme v plánu jenom růst!

Požadujeme:

Zkušenost s vývojem single-page aplikace (SPA)
Znalost React, JavaScript a development nástrojů (Git, Jira)
Znalost SQL databází (MySQL, Maria DB, atd.) a NoSQL databází (MongoDB, Firebase, atd.)
Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (většinou se jedná o psanou komunikaci mezi vývojáři a testery)

Výhodou:

Znalost standardů HTML a CSS
Znalost principů CI/CD
Zkušenost s kontejnerizací (Docker)

Nabízíme

Slib, že se u nás nudit nebudete
Přátelské prostředí, kde budete mít příležitost zazářit
Flexibilní pracovní dobu
Moderní technologie a tým nadšenců
Týden dovolené navíc
Notebook a mobilní telefon
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní připojištění

Náplň práce

Podílení se na návrhu architektury aplikace
Vývoj single-page applikace
Tvorba technické dokumentace

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lukáš Michálek