Správce objektu (Praha - západ)

Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Těší Vás práce v terénu? Líbí se Vám rozmanitost pracovní náplně? Tak právě Vás hledáme do našeho týmu.

Hledáme kolegu:

* Který je pečlivý a spolehlivý

* Kterému není drobná manuální práce cizí

* Který nám bude zodpovědně dohlížet a objekt

* S pozitivním myšlením a nadšením do práce

* S řidičským průkazem skupiny B a čistým trestním rejstříkem

Nabízíme

* Motivující platové ohodnocení

* Práci v přátelském kolektivu

* Dlouhodobou práci ve stabilní národní společnosti

* Zajištění proškolení na obsluhu jednotlivých zařízení

* Možnost rozvoje a vzdělávání

* Možnost práce na IČO

* Firemní telefon

Náplň práce

* Zajišťování správy svěřené budovy

* Organizování a zajišťování úkonů ve vnitřních a venkovních prostorách objektu

* Drobné operativní úkony dle potřeby spojené s údržbou objektu

Rentel Facility Management s.r.o.

251 01 Říčany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Mundlová