Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti, Plzeň

Plat: 25000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* spolehlivost, přiměřená fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost

* zkušenost s prací na VZV - platné papíry nejsou podmínkou, případně obnovíme

* uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME

* zpočátku agenturní zaměstnání

Nabízíme

* nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + osobní ohodnocení až 8 000 Kč, měsíčně tedy až 33 000 Kč

* příspěvek na stravu ve výši 55 Kč čistého denně

* proplacení veškerých případných přesčasů s 25% příplatkem

* možnost vyplácení průběžných týdenních záloh

* kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu

* po čase možnost přechodu do kmenového stavu

* nástup ihned či po dohodě kdykoli

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Plzni - Skvrňanech, hledáme skladníky s praxí na VZV.

Náplň práce:

* vykládky a nakládky přepravních vozidel ručně nebo s pomocí VZV

* skenování a třídění zásilek

* manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:
Dvojsměnný provoz 5.00 - 13.30 nebo 13.00 - 21.30
Práci lze případně vykonávat rovněž na poloviční úvazek.

V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání stručného životopisu.
Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky na čísle 604731770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha   604731770