Samostatný operátor CNC strojů (170 - 250 Kč/h) - Brno

Plat: 170 - 250 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

vyučení v oboru strojírenství, nebo praxe v oboru 3 roky
základní orientace v programování CNC strojů
znalost čtení výkresové dokumentace
zkušenosti s měřením výrobků
základní znalosti v technologických podmínkách obrábění

Nabízíme

stabilní pracovní prostředí u české společnosti s dlouholetou tradicí
odpovídající finanční ohodnocení (170 - 250 Kč/h)
individuální adaptační proces
perspektivu odborného růstu a vzdělávání, přechod na náročnější technologie
týden dovolené navíc po odpracování jednoho roku ve společnosti, sick days
příspěvek na stravování a investiční životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, dary při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou rekreaci, aj.

Náplň práce

seřízení CNC strojů (zaškolíme), zkušenosti vítány
zadávání korekcí dle naměřených hodnot
měření vyráběných dílů

ZKL, a.s.

62800 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Šikulová