Hledáš práci s ubytováním? Nabízíme v Mikulově- mzda až 32.000Kč Ostrava

Plat: 25000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Stačí, pokud jsi zručný, umíš alespoň trošku na počítači (opravdu jen úplný základ) a zbytek tě naučím

Nabízíme

Práce na 3směny- ranní, odpolední, noční
Smlouva na HPP
Nástupní mzda 25.000,-Kč, po zaučení až 30.000,-Kč
+ docházkový a výkonnostní bonus až do výše 4.000,-Kč
+ noční příplatek 17,-Kč, odpolední 6,-Kč
Možnost týdenních záloh až do výše 3.000,-Kč
Možnost ubytování v APARTMÁNECH penzionu, po odpracování 180hod. zcela ZDARMA
Dotované stravování ve firmě
Výplata vždy k 16. dni v měsíci na účtech
5 týdnů dovolené

Náplň práce

Hledáš dlouhodobou stabilní práci i s ubytováním v klidné oblasti??

Pojď s námi pracovat do krásného prostředí jižní Moravy, ubytování ti zajistíme , i pokud chcete jít pracovat jako pár! Jde o nenáročnou práci ve výrobě kabelů. Zároveň je to nedaleko hranic se SR.

TRANSFER International Staff k.s.

Praha 1, 110 00
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Horáková