Obchodní referent(ka) Plzeň

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ÚSO/SŠ technického směru (strojírenství),
základní orientaci ve výkresové dokumentaci,
uživatelskou znalost práce na PC (MS Officem, SAP)
ŘP. sk. B,
základní znalost AJ (především písemně)
ochotu stále se vzdělávat, pečlivost, samostatnost.

Nabízíme

Mzda dle zkušeností a praxe s pravidelným ročním navyšováním,
Bonusy, čtvrtletní odměny, příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíc,
5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day",
Cafeterie Sodexo, dotované stravování v závodní jídelně,
Jazyková výuka, a další benefity.

Náplň práce

Tvorba cenových nabídek,
příprava podkladů pro reporting zakázek,
podpora obchodních manažerů,
spolupráce s ostatními odděleními společnosti (technologie, konstrukce).

Wikov Gear s.r.o.

Tylova 1
Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Svěcená