Hledám specialistu obalových řešení Stříbro

Lokalita pracoviště: Stříbro, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Budete komunikovat s dodavateli, starat se o zásobování obalových prostředků, postaráte se o přijaté i odeslané obaly, budete zadávat data do systému.
Postaráte se o inventury, reklamace
Budete připravovat externí i interní balící předpisy.
Budete se starat o optimalizaci nákladů a obalového materiálu.

Vhodné pro kandidáty z okolí Stříbra, Kostelce, Kladrub apod.
Práce je na 1 směnu.
► povědomí o logistických procesech, přepravách, obalové technice.
► vzdělání v oboru logistiky výhodou
► angličtina nutná
► musíte být organizačně zdatný/á, mít povědomí o logistice, zbytek Vás naučíme

Náplň práce

► Atraktivní mzda, která bude odpovídat zkušenostem, které nám nabídnete.
► Od práce si odpočinete 25 dní, dostanete také půl roční a roční odměnu (13. plat)
► Obědy budete mít zdarma
► Přispíváme na penzijko
► Dostanete Flexipassy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328