Řidič / ka VZV Holice

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Holice, Královéhradecký
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

min. vyučení
praxe s obsluhou VZV
platný průkaz na VZV výhodou
samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme různorodou práci s možností seberealizace
práce na dvě směny - nerovnoměrně rozvržená dle harmonogramu směn v režimu: 2 dny ranní (6:00-14:00), 2 dny odpolední (14:00-22:00), 2 dny volno; v případě střídání ve výrobě 12-hod. směny v nepřetržitém režimu.

Dále nástupní mzdu 25.000 - 30.000 Kč (dle schopností a kvalifikace) a zaškolení a podporu kolegů

Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu (po 1. roce), příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Náplň práce

Náplní práce nového kolegy bude nakládka zboží pro zákazníka (expedice) nebo nakládka zboží ve výrobě a převoz na sklad. V případě potřeby zaskakuje za kolegy ve výrobě.

V případě zájmu možnost postupu na jiné pozice.

Při vyšší zastupitelnosti možnost vyššího výdělku.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853