Servisní technik - TOP Laboratorní technika Morava Brno

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších distributorů v oblasti LIFE SCIENCE hledáme kandidáta/tku na pozici Servisní technik pro laboratorní přístroje / diagnostiku. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
- VŠ - obor elektrotechnika, biomedicínské inženýrství
- Samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita
- ŘP skupiny B
- Vyhláška 50 paragraf 6 podmínkou
- VÝHODOU: praxe na pozici servisní technik - life science
- Komunikaci v AJ slovem i písmem (B1 úroveň - školení v zahraničí)

Nabízíme

- Možnost dalšího vzdělávání
- Přístup k unikátním technologiím a aplikacím
- Podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- Služební auto, služební telefon, notebook
- Práce terén + home office

Náplň práce

- Instalace, opravy, preventivní údržby a kvalifikace přístrojů (laboratorní přístroje - diagnostika)
- Školení zákazníků, odborné konzultace, jednání s klíčovými uživateli techniky
- Pravidelné servisní prohlídky záruční, pozáruční i neplánované

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Halászová