Vycestuj za prací do Mikulova- mzda až 32.000,-Kč Znojmo

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Znojmo, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Základy klávesnice+ myš
* Spolehlivost, samostatnost
* Výpis ze zdravotní dokumentace

Nabízíme

* Nástupní plat 25.000,-Kč, po zaučení až 32.000,-Kč
* 8 hod. směny (ranní, odpolední, noční) - soboty možnost přesčasů
* Příplatek za noční i odpolední směnu
* Stabilní práce na HPP
* Docházkový bonus + výkonnostní prémie až 4.000,-Kč
* Možnost týdenních záloh
* Stravování ve firemní jídelně
+ možnost ubytování v apartmánech!
* svozová doprava ZDARMA- Hodonín, Znojmo, Břeclav
* Výplata vždy k 16. dni v měsíci na účtech
* 5 týdnů dovolené

Náplň práce

* jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
* práce na vlastním stroji, nejedná se o pásovou výrobu
* po nástupu, zaškolení v tréninkovém centru

TRANSFER International Staff k.s.

Praha 1, 110 00
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Horáková