Administrativní podpora IT oddělení Rokycany

Plat: 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

středoškolské vzdělání
komunikativnost
řidičský průkaz skupiny B
AJ na úrovni B2
znalost MS Office
základní přehled a orientace v IT problematice

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km.
Benefit za 100% docházku 1.500,-Kč.
Příspěvek na stravování.
Příspěvek 650,- na penzijní nebo životní pojištění.
Až 6 dní dovolené navíc (v závislosti na počtu odpracovaných let).
MultiSport kartu aj.

Náplň práce

Obsluhovat IT Hotline / Help Desk.
Zapisovat požadavky uživatelů do systému
Nastavovat práva a vytvářet uživatele Xpert/XDOC, ConSense Suite.
Zajišťovat administrativu spojenou s výdejem a příjmem výpočetní a telefonní techniky.
Komunikovat se zákazníky, partnery a členy týmů firmy i v cizím jazyce.
Zajišťovat administrativní úkoly v rámci IT oddělení.

Devire s.r.o. Devire Hradec Králové

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Veverková   735 123 601