Kontrolor s autem pro okres Kutná Hora

Plat: 2500 - 5000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- aktivního řidiče s vlastním automobilem
- smysl pro orientaci v terénu
- mobilní telefon, přístup na internet a možnost využít vlastní tiskárnu výhodou
- umíte jednat s lidmi, ve své práci jste vytrvalí, důkladní a navíc časově flexibilní
- uživatelskou znalost MS Office (zejména Word a Excel)

Nabízíme

- pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce
- proplácení cestovních náhrad
- před nástupem zajistíme proškolení, včetně účasti na kontrole v roli pozorovatele
- nástup možný ihned

Náplň práce

- budete kontrolovat, zda se zásilky skutečně dostaly tam, kam měly, v pořádku a včas, někdy samostatně, jindy společně se zástupci našich odesilatelů
- další činností bude prověřování reklamací a spolupráce s vedoucím poštovní distribuční sítě
- práce probíhá převážně středu, čtvrtek od 9 – 16 hod.

První novinová společnost a.s.

193 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Tumpachová