Nástrojař Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
- znalost technických postupů v daném oboru
- základní znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl naše výrobky jsou špička na trhu
- Komplexní zaškolení
- Nadstandardní mzdové příplatky
- Moderní prostřední
- 5 týdnů dovolené
- Kafeterie / příspěvek na živ. / penz. pojištění
- Závodní stravování, kantýna
- Kompletní servis firemního oblečení
- Zaměstnání, které Vás odborně posune

Náplň práce

- kompletace lisovacích nástrojů dle bezvýkresové dokumentace ve dvousměnném režimu, dílčí činnosti pojící se s pozicí ( pilování, řezání, ohýbání, stříhání, vrtání , ...)
- Ověřování funkčnosti nástroje v podmínkách lisu a další optimalizaci
- Oprava lisovacích nástrojů (reklamace od zákazníka, výměna opotřebených aktivních částí nástroje, ...)
- Zlepšování a optimalizace funkčnosti nástroje ve firmě a u zákazníka. V případě zájmu je možnost cestovat za zákazníky do celého světa (Španělsko, Francie, Německo, Mexiko, Čína, ...)

weba Olomouc s.r.o.

Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Zíma