Technik kompletace a oživování elektro výrobků Ostrava

Plat: 130 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání
- znalost funkce elektronických obvodů
- práce se základními měřícími přístroji (multimetr, osciloskop)
- zkušenosti s ručním pájením/opravami THT (vývodových) součástek
- zkušenosti s horkovzdušným pájením/opravami SMD součástek
- čtení technické dokumentace
- zručnost, samostatnost

Nabízíme

- 130Kč/hod + bonusy za produktivitu 500 - 2 000 Kč
- 20 dnů dovolené po roce 25 dnů
- 8 hodinová pracovní doba
- po zkušební době stravenky v hodnotě 70Kč
- příplatky za noční, přesčasy, víkendy a svátky

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Karlovy Vary
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   720986676