Staň se pravou rukou manažera - Olomouc

Plat: 23000 - 46000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nevyžadujeme znalosti z oboru. Určitě je ale potřeba nadšení a chuť pracovat v oblasti investic a marketingu, a hlavně ochota učit se novým věcem, abys dokázal/a snadno proniknout do detailů naší profese.
Protože budeš denně v kontaktu se zákazníky, měl/a bys mít dobré komunikační dovednosti. Důležitá je také schopnost porozumění psaného textu, abys dokázal/a zákazníkům naše služby správně vysvětlit.
Předchozí praxe v oblasti obchodu je výhodou, ale jak už jsme psali výše, vše Tě rádi naučíme.

Nabízíme

Dostaneš možnost prodávat služby té nejvyšší možné kvality, které jsou navíc prověřené řadou zkušeností a podložené skvělými referencemi z reálných projektů.
Nemusíš se bát, že bychom Tě někdy nechali ve štychu. Naši zkušení obchodníci Tě ve všem zaškolí.

Náplň práce

Tvým denním chlebem bude akviziční obchod. Budeš v naší databázi vyhledávat vhodné zákazníky, kteří mají potenciál využít naše služby. K dispozici budeš mít veškeré potřebné informace, abys situaci zákazníků dobře porozuměl/a a také skvělé reference.
O své zákazníky se náležitě staráme. Díky tomu se můžeme pochlubit stovkami úspěšných projektů a řadou zákazníků, kteří s námi rádi spolupráci udržují. Ty nám s jejich péčí budeš pomáhat - budeš naše zákazníky informovat o novinkách z oboru a o dalších možnostech spolupráce.

Broker Investment, s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavla Pytlíková