Hledám prodejce a skladníka náhradních dílů a strojů PHA 10 Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zajímá Vás stavební technika, nebo zemědělské stroje a auta?
Chcete se starat o prodej nebo o skladování náhradních dílů?

A dokonce máte praxi v oblasti prodeje skladování náhradních dílů a techniky? Pak hledáme právě Vás!
Co budete dělat?
- příjem a výdej náhradních dílů na sklad/ze skladu
- příjem a výdej stavebních strojů na sklad/ze skladu
- komunikace s dopravci (PPL, DPD, apod.) o doručení či odeslání náhradních dílů, vykládka, nakládka aut/kamionů
- evidence všech pohybů na skladě v systému
- v zástupu za kolegu objednávání náhradních dílů a surovin
- participace na inventurách
- pokud budete chtít, můžete se přiučit základním servisním pracím, např. výměně kapalin apod.

Co se od Vás očekává?
- ideálně alespoň vyučení, technický směr výhodou, i nadšení a technicky zaměřený koníček se počítají
- oceňujeme praxi na pozici skladníka a zkušenost s prací ve skladových systémech
- VZV výhodou, minimálně musí být ochota na něm jezdit a absolvovat školení
- fyzická zdatnost - vaším úkolem bude vybalení a zkouška funkčnosti strojů

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- zajímavé fixní finanční ohodnocení i výkonnostní bonusy za odvedenou práci
- benefity jako třeba stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days a další
- zajistíme zvyšování Vaší kvalifikace pomocní školení
- pohodové kolegy a rodinné prostředí
- stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu PO - PÁ, v pátek většinou končíme dřív, těšíme se na víkend :)
- pracoviště na Praze 10

Náplň práce

- starat se o komunikaci s klienty - zjišťovat jejich potřeby ohledně náhradních dílů
- budete s klienty komunikovat osobně, telefonicky a emailem
- objednáte náhradní díly
- vypomůžete ve skladu, pokud bude mít kolega dovolenou
- budete pracovat s katalogy, vydávat díly, spolupracovat s kolegy

- musíte být technicky zdatný/á
- také musíte být komunikativní
- mít příjemné vystupování směrem k zákazníkům
- praxe na obdobné pozici vítána

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328