Lékař (pracovnělékařské služby) České Budějovice

Plat: 80000 - 90000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti hledáme?

Nutností je VŠ vzdělání lékařského či BOZP zaměření s asistencí 1. stupně v základním kmenovém oboru

Plusem pro Vás bude, pokud máte základní porozumění v některé z těchto oblastí: BOZP, rizika práce, hygieny, prašnosti, hluku, měření světla, atd.

Zkušenosti v oblasti pracovnělékařské péče Vám pomohou rychleji se adaptovat

Uživatelskou znalost práce na PC

Dynamickou, extrovertní osobnost s chutí růst

Požadované vzdělání: ukončené šestileté prezenční studium obsahující teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném zdravotnickém magisterském studijním programu všeobecné lékařství (Lékařská fakulta)

Specializace: ukončení specializační vzdělávací atestační zkouškou – na základě té je vydán ministerstvem diplom o specializaci v příslušném specializačním oboru = základní kmen všeobecného praktického lékařství

Nabízíme

Co Vám na oplátku nabízíme?

Zázemí silné společnosti

Víme, kam směřujeme a máme neomezené možnosti růstu

Budete se podílet na úspěchu celé společnosti a budovat věci dle svých představ

Flexibilní pracovní doba

Náplň práce

Co konkrétně Vás čeká?

Práce v našich nových ordinacích

Komunikace s našimi obchodními partnery

Možnost se podílet na rozvoji různorodých projektů

Poskytování poradenství klientům

AUDIT ADVICE, s.r.o.

náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Radek Svoboda