Práce ve výrobě - ubytování zdarma, zálohy každý týden! Pardubice

Plat: 20000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme šikovné muže nebo ženy do týmu, který vyrábí tlumiče do automobilů po celém světě. Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

- mzda až 25 000 Kč
- PŘÍPLATKY za odpolední a noční směny
- příplatky za práci přesčas a v sobotu 25 %, v neděli 50 % a ve svátek 100 %
- 5 DNÍ DOVOLENÉ NAVÍC - celkem 25 dní
- UBYTOVÁNÍ přímo v Pardubicích ZDARMA
- SVOZY do i z práce zajištěné ZDARMA firemním autobusem
- TÝDENNÍ ZÁLOHY
- příspěvek na stravování 55 %
- ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ (firemní SIM karta)

Náplň práce

- montáž tlumičů
- obsluha poloautomatických linek
- navěšování
- práce na 11 a 12h směny (krátký/dlouhý týden)

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zuzana Fendrichová   +420 773 768 138