Znovu hledáme elektromechaniky (nástupní bonus 40.000 Kč) Šumperk

Plat: 30000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do moderní společnosti v Mohelnici, která patří do technologické špičky v České republice a nedílnou součástí českého průmyslu je již více než 130 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.

Co budete potřebovat?

* SOU/SŠ elektrotechnické zaměření

* Vyhlášku 50/78 Sb., min. §5

* Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

* Po zapracování mzda 29.800 Kč/měsíc na HPP

* Náborový příspěvek 40.000 Kč nebo ubytování

* Práce v třísměnném provozu (06.00 - 14.00/14.00 - 22.00/22.00 - 06.00)

* Program Benefit Plus – roční příspěvek 22.000 Kč

* MultiSport karta

* Příspěvek na stravování

* Odměna při pracovním jubileu až 40.000 Kč

* Odměna při odchodu do důchodu

* 25 dní dovolené

* Doporučení nového zaměstnance 15.000 Kč

Náplň práce

* Zkoušení elektromotorů

* Manipulace s motory jeřábem nebo ručně

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   778446766