Pokladní v Brně - Přijď si vydělat na Vánoce! Brno

Plat: 148 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv?
Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe.
Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom noční směny?
Chceš chodit celý měsíc a nebo jenom jednou, když máš zrovna volno?
Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Požadujeme:
• Plnoletost
• Potravinářský průkaz
• Čistý TR
• Spolehlivost
• Zodpovědnost

Nabízíme

• Férové jednání
• Možnost výběru směn a hypermarketu
• Možnost záloh
• V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
• Mzda 141,-/hod. a docházkový bonus + 5,–/hod
• Nástup IHNED

Náplň práce

• Markování zboží na pokladně
• Příjem plateb za zboží od zákazníků a vrácení peněz
• Komunikace se zákazníky
• Komunikace s vedoucími
• Praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 171
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Brno pobočka   773 666 941