Tester Praha 6

ET NETERA a.s. vytváří weby. Weby velké rozsahem, nápadem, vlivem. Naši spokojení klienti díky nim komunikují se zákazníky, partnery a zaměstnanci, prodávají, nakupují, zkrátka dělají byznys. Výroba webu je dnes již zavedeným řemeslem, klíčové jsou však jeho skutečné přínosy. Proto je Et netera na trhu vyhledávána pro své špičkové konzultanty, rovný a lidský přístup a prokazatelné výsledky.

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Milady Horákové 108, Praha 6, Hlavní město Praha

Pozice Testera je velmi důležitou součástí naší práce. Člověk na takové pozici se stará o to, aby námi napsané aplikace (webové aplikace v Javě, mobilní aplikace) byly dostatečně kvalitní, robustní, spolehlivé, rychlé a bezpečné.

Popis pracovní pozice

Od počátku prací na projektu se Tester stará o to, aby výstupy byly dostatečně kvalitní. Na základě analýzy navrhne testovací scénáře, na jejichž základě poté provádí funkční testování aplikací. Podílí se na vývoji automatizovaných testů, které naprogramuje a pak vyhodnocuje. Následují výkonové testy a testy stability aplikace. V neposlední řadě se podílí i na uživatelském testování (testování přístupnosti, použitelnosti, ergonomie, SEO apod.). Jeho starostí je samozřejmě i kompatibilita v různých zařízeních (různé verze prohlížečů, operačních systémů nebo verzí mobilních telefonů).

Čeho by měl být takový člověk schopen?

  • umět se na problém podívat očima klienta
  • komunikovat s různými lidmi a fungovat v týmu
  • nebát se zodpovědnosti za svou práci a odvádět práci profesionálně, precizně a včas
  • postavit se problémům čelem a snažit se je aktivně řešit

Co by měl nový tester umět, znát a mít?

  • alespoň 1 rok praxe s kontrolou kvality internetových / intranetových aplikací
  • znalost nástrojů a metodik pro kontrolu a řízení kvality webových a mobilních aplikací
  • zkušenost s prací v týmu s programátory
  • znalost XML, HTML/CSS na úrovni porozumění kódu
  • anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace

Vítané jsou další zkušenosti:

  • s vývojářskými nástroji (Eclipse, CVS, Bugzilla apod.)
  • s SQL databázemi (MySQL, PostgreSQL apod.)
  • s aplikačními servery (Tomcat apod.)
  • s UML modely (datový model, případy užití) a příslušnými nástroji (EnterpriseArchitect apod.)
  • s jazyky Java, popř. PHP
  • s operačním systémem Linux
  • s testováním mobilních aplikací
  • z uživatelského testování
  • s testováním SEO
  • s auditem kritických částí zdrojových kódů, zejména kvůli bezpečnosti
  • s tvorbou dokumentace

Kontakt

Etnetera a.s.

Kontaktní osoba:
Pavel Pola

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Etnetera a.s. (IČO 25103814), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.