Supervisor výroby Mošnov

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 367, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost Taejin Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

z:25.10.2013 - požadujeme pasivní znalost korejského jazyka z důvodu korejského vedení společnosti, korejských zvyklostí v rámci provozu, komunikace s vedením společnosti v Koreji, technický výklad v praxi v korejštině nezbytný s ohledem na dodávky pro společnost Hyundai Czech v Nošovicích.
Info na uvedeném tel.čísle.
a:26.2.2013.
v:1.12.20106-pan figala žádá zrušit VM,JR

Kontakt

Taejin Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Pavel Figalla, +420 601 325 133, pavel.figalla@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Taejin Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Taejin Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.