Lékař - chirurg, anesteziolog, internista, gynekolog, dětský lékař Jeseník

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipovská 371, Jeseník, Olomoucký

Společnost Jesenická nemocnice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 30.1.2018!!!
Požadavky: VŠ fakulta všeobecného lékařství,
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
Pohotovostní služby - mimo jednosměnný provoz - odměňovány mimo mzdové rozpětí

Zaměstnavatele lze kontaktovat:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: Jana.Zavrelova@jen.agel.cz
- osobně po telefonickém sjednání schůzky s paní Ing. Zavřelovou na tel. čísle 584 458 407