Fyzioterapeuti s registrací Šenov

Plat: 9 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vráclavská 1601, Šenov, Moravskoslezský

Společnost MUDr. Kateřina Šochová hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Moderní a nově vybavené pracoviště NZZ rehabilitace,přátelský mladý kolektiv, zkušenosti z praxe a odborné kurzy výhodou,umožňujeme podporu profesního růstu, kurzů a progres. ohodnocení-odměny, soc. a zam. výhody...Neplatí pro sport. a rekondiční maséry bez praxe v rehabilitaci. Ideálně Bc.,či Mgr. s registrací Fyzioterapeuta - není podmínkou, Možno i při RD, nebo i důchodce,pro absolventy VŠ s část. praxí i pro občany SR s registrací MZ pro výkon činnosti v ČR...Tel:+420602768243