šič/ka operátor šicího stroje - šití autopotahů Stráž pod Ralskem

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jezerní 101, Stráž pod Ralskem, Liberecký

Společnost Adient Czech Republic k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů.

Popis pracovní pozice

Nabízíme : - nástupní plat 17.000,- Kč
- po zapracování 23.000,- Kč a bonusy (13. – 14.plat, docházkové bonusy, ocenění kvality)
- nadstandardní sociální program (dotované ceny obědů/večeří, příspěvek na penzijní připojištění…)
- týden placeného volna nad rámec dovolené
- zdarma zajišťujeme dopravu do zaměstnání
- dárky pro zaměstnance
Požadujeme : - manuální zručnost
- chuť a schopnost se učit
- odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem
- schopnost pracovat v kolektivu
- kvalitně odvedenou práci
- dobrý zdravotní stav

Vhodné i pro cizince.
Místo výkonu práce: Jezerní 101, Stráž pod Ralskem

Kontakt

Adient Czech Republic k.s.

Jiří Černoušek, +420 487 806 205,800 100 543(bezplatnálinka), jiri.cernousek@adient.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Adient Czech Republic k.s. (IČO 46711953), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.