Číšník, servírka Deštné v Orlických horách

malý hotel v Orlických horách s celoročním provozem a rodinnou atmosférou, u hl. silnice a přímo naproti sedačkové lanovce skiareálu Deštné v Orl.horách. Očekávat můžete příjemnou atmosféru, osobní přístup , vyhlášenou kuchyni,a ochotnou obsluhu.

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hotel Praha, Jedlová 175, Deštné v Orlických horách, Královéhradecký

celoroční uplatnění pro servírku/ číšníka s praxí a příjemným vystupováním v turistické lokalitě Orlických hor, zajímavé finanční ohodnocení včetně spropitného, ubytování v době směn možné, možno i na sezonu

Popis pracovní pozice

Přijmeme servírku/ číšníka - s praxí / vyučení není podmínkou/, pro práci v restauraci hoteluPraha, v Deštném v Orl.horách.Celoroční provoz, přímo naproti sedačkové lanovce, práce zajištěna ,dobré pracovní  podmínky, NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ, nástup možný ihned.
Požadujeme: praxi v oboru, příjemné vystupování, samostatnost, .  Ubytování v době směn možné., pracovní doba- směny: krátký-dlouhý týden,nebo týden. turnusy, příp.dle dohody. Pro více informací volejte tel.č. 724 16 80 70.Lze na HPP i brigádně. SEZONA JE V PLNÉM PROUDU...

Kontakt

Jan MolekKontaktní osoba:
Jan Molek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Molek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Molek o smazání nebo o opravu osobních údajů.