Mistr porážky Blovice

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 20, Blovice, Plzeňský

Společnost Maso Brejcha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě.

Popis pracovní pozice

Přijmeme na HPP na provozovnu Hradišťský Újezd mistra porážky. Firemní doprava z/do Blovic.
Požadujeme: odpovídající vzdělání+ praxe v oboru, organizační schopnosti, vedení kolektivu čítající 20 pracovníků. Nabízíme: práce v moderním prostředí v prosperující firmě, závodní stravování, poj. odpovědnosti. Zájemci o práci zasílejte životopisy na administrativa@masobrejcha.cz.

Kontakt

Maso Brejcha s.r.o.

Administrativa, +420 371 733 553,724 387 376, administrativa@masobrejcha.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Maso Brejcha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Maso Brejcha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.