Soustružníci cnc strojů Rožnov pod Radhoštěm

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dopravní 2831, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost maxmechanik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru min. 1 rok, znalost systému Heidenhein, Siemens, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace.
Náplň práce: seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle technické dokumentace.
Nabízíme: dobré platové podmínky, možnost profesního růstu.
ov.13.12.17

Kontakt

maxmechanik s.r.o.

Lucie Šipulová, +420 571 606 606, lucie.sipulova@maxmechanik.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti maxmechanik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost maxmechanik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.