Kadeřník/ce Františkovy Lázně

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Františkovy Lázně, Karlovarský

Společnost Monika Hurtová hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Mzdové ohodnocení: 15.000,- Kč (při plném úvazku), 7.500,- Kč (při zkráceném úvazku 20 hod/týdně). Pracovní doba: různá délka pracovní směny - dle domluvy, různá doba začátku směny, nejdříve však od 9,00 hod. Požadujeme: NUTNÉ vyučení v oboru kadeřník/ce, znalost NJ nebo RJ a praxe v oboru výhodou. Kontakt pro zájemce: nutný prvotní telefonický kontakt!!!