Truhlář Šumperk

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čičákova 3081, Šumperk, Olomoucký

Společnost Alois Krobot hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned. Vzdělání vyučení v oboru. Jedná se o zakázkovou výrobu na přání zákazníka - zajímavá práce. Požadavky: praxe nutná, spolehlivost. ŘP "B" výhodou. Mzdové podmínky dle praxe. Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ od 6:00 do 15:00, telefonicky na uvedeném tel. čísle nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail.

Kontakt

Alois KrobotKontaktní osoba:
Alois Krobot, +420 602 546 416, info@krobot-interiery.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alois Krobot výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alois Krobot o smazání nebo o opravu osobních údajů.