Učitel/-ka mš Česká Čermná

Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 65, Česká Čermná, Královéhradecký

Společnost Základní škola a Mateřská škola, Česká Čermná, okres Náchod hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, zkrácený pracovní úvazek (5 hod. týdně). Pracovní doba od 06:15 hod. do 07:15 hod. denně. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Požadavky: kvalifikovaný/á učitel/ka pro předškolní vzdělávání.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: zs.ceska_cermna@tiscali.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola, Česká Čermná, okres Náchod

Mgr. Libuše Prokopová, ředitelka, +420 739 475 524, zs.ceska_cermna@tiscali.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola, Česká Čermná, okres Náchod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola, Česká Čermná, okres Náchod o smazání nebo o opravu osobních údajů.