Ergoterapeut/ka Vyškov

Plat: 19 660 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 235, Vyškov, Jihomoravský

Společnost Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ergoterapeuti se specializací.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, vyšší odborné nebo VŠ, obor ergoterapeut podle z.č.96/2004 Sb, osvědčení o způsobilosti k výkonu praxe ergoterapeuta bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zák.95/2004 Sb.
Popis práce: ergoterapeut na ambulantní části centra léčebné rehabilitace, nástup dle dohody, mzda dle odborné způsobilosti a délky praxe, PP na dobu určitou 1 rok, vhodné i pro OZP
Kontakt: Hana Pešková, tel: 517 315 481, e-mail: peskova@nemvy.cz, doba k zastižení 6-14:30 hod

Kontakt

Nemocnice Vyškov, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
JUDr. Taťána Menoušková, právně-personální náměstek, +420 517 315 130, menouskova@nemvy.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.