Nabízíme stálé pracovní místo na pozici kuchař/kuchařka Mariánské Lázně

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Třebízského 94, Mariánské Lázně, Karlovarský

Nabízíme stálé pracovní místo na pozici kuchař/kuchařka v rodinném hotýlku v Mariánských Lázních Spa Hotel Harmonie. - Práce v příjemném rodinném kolektivu - Proplácené přesčasy - Každoroční platový růst - Každoroční finanční bonusy Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, bezúhonnost a samostatnost.

Popis pracovní pozice

Nabízíme stálé pracovní místo na pozici kuchař/kuchařka v rodinném hotýlku v Mariánských Lázních Spa Hotel Harmonie.
  • Práce v příjemném rodinném kolektivu
  • Proplácené přesčasy
  • Každoroční platový růst
  • Každoroční finanční bonusy
Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, bezúhonnost a samostatnost.