Pekař/ka Kelč

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 206, Kelč, Zlínský

Společnost Roman Korabečný hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři.

Popis pracovní pozice

PEKAŘ/KA
Nástup možný ihned
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou - rádi zaučíme, vhodné i pro absolventy v oboru pekař/cukrář
8 hodinová pracovní doba.
Nabízíme: pečivo za zvýhodněnou cenu
První kontakt: telefonicky 604 411 790, e-mailem: korabecny73@seznam.cz nebo osobně na pracovišti
ov. 2.2.

Kontakt

Roman Korabečný

Kontaktní osoba:
Roman Korabečný, +420 604 411 790, korabecny73@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Roman Korabečný výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Roman Korabečný o smazání nebo o opravu osobních údajů.